MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 12012516
nr 1201 2516
CARPET
oriental, 116x192, wear, damages.
orientalisk, 116x192
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday September 3 2018
at 20:25:54
100 kr
300 kr